Privátní aukce rodinného domu 329 m², pozemek 830 m²

Kunice

Velmi důležitou informací je, že v 2011 byl dům oceněn soudním znalcem na více jak 15 mil ! Každý asi chápe co se od roku 2011 stalo s cenami nemovitostí. Odhad mohu poskytnout k náhledu.

Tento velký dům má velmi kvalitní a krásný interiér, to je hlavní přednost, kterou by měl ocenit nový majitel. Dále výhled do Ladova kraje. V některých místnostech jsou výjimečné tapety, originální nábytek, obložky, dveře vše z masivu, kované zábradlí, kuchyň na zakázku apod. Další předností je velikost domu: obytná část je 9 pokojů + kuchyň + 3 koupelny. V suterénu je další koupelna, šatna, velký pokoj a další prostory. Dále dvě garáže, tři parkovací místa. A druhý samostatný zateplený dům pro hosty, který je obytný, je zde jeden pokoj s koupelnou, druhou část tvoří dílna a sklad nářadí se samostatným vstupem. Dále je zde krytý bazén 6x3m, pěkná terasa z části zakrytá, z části je možné jí zakrýt elektrickou markýzou a udržovaná osvětlená zahrada, vytvořená zahradním architektem. Dva vjezdy na pozemek.

Dům prošel v roce 2011 velmi nákladnou celkovou rekonstrukcí. V domě je plynový kotel i elektrokotel. Primárně je dům vytápěný plynovým kotlem, který se dá, v případě potřeby, přepnout na elektrokotel. V celém domě podlahové topení i klimatizace. Dům je napojen na obecní kanalizaci a obecní vodovod, ale existuje zde možnost napojení celého domu na kopanou 6m studnu. Pod zemí je zadržovací nádrž 18 m3 na dešťovou vodu, což bohatě stačí na pravidelnou závlahu celé zahrady. V každé místnosti se nacházejí rozvody internetu a televize. V domě je množství vestavěných skříní. Celý dům, garáž i druhý dům je zabezpečen a rozdělen do několika zón spolu s napojením na centrální pult ochrany.

V obci se nachází devítiletá základní škola, družina, mateřská škola, tělocvična, obchod, hospoda. Kunický zámek Berchtold s restaurací, penzionem, zámeckou zahradou, tenisové kurty, fotbal, golf. Ve vedlejší obci Strančice je nový obchod Billa (cca 1 km od domu), ke kterému povede nově chodník. Ve Strančicích se nachází vlakové nádraží s příměstskou dopravou. Autobusová zastávka PID je cca 300m od domu.

Pro účast v aukci či prohlídku kontaktujte makléře zakázky pana Fördöse, telefon: +420 604 247 088.

Vyvolávací cena
9 190 000 Kč
Začátek aukce
04. 12. 2019 13:30
Možnost úvěru
ANO
Odhadní cena
1 Kč
Konec aukce
04. 12. 2019 13:50
Minimální příhoz
5 000 Kč
 
Aukční jistota
1 Kč
Datum prohlídky
Číslo aukce
120085
typ nemovitosti
Domy a vily
druh domu
rodinný dům
stav objektu
velmi dobrý
užitná plocha
329 m2
plocha pozemku
830 m2
garáž
ANO
počet pater
2