Prodej chaty 80 m², pozemek 735 m²

Oznice

!!! Nejedná se o aukci, ale o běžný prodej !!!

Hledáte klidné místo pro relaxaci nebo k trvalému bydlení?

Nabízíme vám k zděnou chatu s dalekým výhledem do krajiny v atraktivní a klidné části obce Oznice.

Chata stojí na vlastním pozemku ve střední části vyhledávaného Valašska a poskytuje dostatek soukromí stranou od velkých rekreačních středisek, ale dostupností do větších měst.

Chata byla postavena v roce 1985, s dispozicí 4+1. V přízemí je hlavní obytná část se dvěma pokoji, koupelnou, samostatným WC a prostorným obývacím pokojem, z kterého je výhled do širokého okolí. Po dřevěných schodech se dostanete do obytného podkroví s jedním velkým pokojem. Chata je částečně podsklepena. V suterénu najdete dílnu a sklad. Vnitřní prostory jsou připraveny na rekonstrukci, aby odpovídaly dnešním standardům.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod, plynovod a elektriku. Odpady jsou svedeny do jímky. Na zahradě je další vlastní zdroj vody.

Na rozlehlém, svažitém pozemku je zahradní domek, terasy pro pěstování květin, příjemné venkovní posezení s krbem a udírnou. Celý pozemek je oplocen a pakování je možné na vlastním pozemku.

V okolí je dostatek sportovních aktivit. Nedaleko se nachází ski areál Tesák a Troják a pro letní sezónu přehrada Bystřička a koupaliště u Karolínky.

Umístnění na okraji obce a možnost celoročních aktivit v okolí, spolu s napojením na inženýrské sítě předurčuje tuto chatu i pro komerční využití – krátkodobé pronájmy.

Chata má číslo evidenční, díky kterému můžete využít financování formou hypotečního úvěru.

Vyvolávací cena
4 800 000 Kč
Začátek aukce
Možnost úvěru
ANO
Odhadní cena
Konec aukce
Minimální příhoz
 
Aukční jistota
Datum prohlídky
Číslo aukce